Wielki format

KSERO I DRUK WIELKOFRMATOWY KOLOROWY

   Kolorowe wydruki kopie wielkoformatowe wykonujemy dla Państwa na drukarce EPSON STYLUS PRO 9700.
Skan AMT Daje nam ona możliwość wydruków o maksymalnej szerokości 1118 mm i długości 15 metrów na różnego rodzaju mediach począwszy od zwykłego papieru poprzez papier błyszczący foto do płótna. Wydruki możemy wykonać z wielką precyzją 1440 dpi jest to możliwe dzięki unikatowej technologii Epson MicroPiezo™ TFP dzięki czemu zapewnia ona idealnie zarysowane punkty, praktycznie bez efektu mgiełki ani plamek. Współpracuje ona również z technologią zmiennej wielkości kropli firmy Epson i umożliwia uzyskanie kropli o wielkości 3,5 pikolitra zapewniających najwyższą gładkość kolorów i dokładność szczegółów.
   Dzięki zastosowaniu technologią Vivid Magenta w atramentach Epson UltraChrome drukarka 44" zapewnia jeszcze bardziej profesjonalne wydruki. Bardziej dokładne, wytrzymalsze i żywe kolory oznaczają zmianę stylu w jakim drukowane są materiały POS, CAD/GIS i inne.

Trwałe wydruki

Wydruki są bardzo odporne na działanie promieni słonecznych, więc niezwykle długo zachowują kolor oraz jakość. Ponadto specjalne atramenty pigmentowe są odporne na działanie wody, więc wydruki zachowują swoje właściwości dłużej, nawet w otwartej przestrzeni.

Sterownik HDI

Drukarki są wyposażone w sterownik obsługujący grafiki Heidi Device Interface (HDI) używane w oprogramowaniu AutoCAD, gwarantujący wysoką prędkość i dokładność.

   Posiadamy profesjonalne oprogramowanie RIP, które daje nam szerokie możliwości modyfikacji materiału do druku. Drukujemy z plików JPEG, DWG, DWF, TIFF, PDF, CDR, BMP, Pakietu MS Office i Open Office oraz wielu innych. Przygotowane pliki do wydruku mogą Państwo dostarczyć do nas na dowolnym nośniku danych (np: pendrive, płyta) lub wysłać na adres mailowy: biuro@ksero.slupsk.pl po czym odebrać wykonaną pracę.

Wykonane kopie, wydrukowaną dokumentacje składamy na Państwa życzenie do formatu A4 tak by była gotowa do wpięcia w teczkę za co nie pobieramy dodatkowych opłat.
mbit słupsk