Skanowanie

ARCHIWIZACJA - SKANOWANIE DO PLIKU CYFROWEGO

SKANOWANIE WIELKOFORMATOWE

  Oferujemy państwu pełen zakres archiwizacji dokumentacji papierowej, kalek technicznych, starych światłokopii folii geodezyjnych itp. do formy cyfrowej. Wszelkiego rodzaju grafiki, rysunki,Skan AMT mapy, obrazy czy zdjęcia mogą zostać zeskanowane w wysokiej rozdzielczości do 1200dpi z niebywałą dokładnością i odzwierciedleniem kolorów.
   Skanowanie wielkoformatowe wykonujemy na sprzęcie CONTEX 44''. Maksymalna szerokość skanowania 1118mm w kolorze jak i skali szarości oraz czerni. Zeskanowany materiał możemy wyostrzyć, oczyścić, poprawić czytelność szczegółów, kolorystykę, przeskalować oraz wykonać wiele innych zabiegów podnoszących walory materiału cyfrowego.
   Skanowanie w czerni (1 bit), bez tła daje nam łatwą dalszą obróbką podczas importowania do AutoCada oraz innych programów graficznych, co ułatwia znacznie pracę klientom w branżach architektonicznej, projektowej, geodezyjnej itp.
   Pliki mogą zostać zapisane z dowolnym rozszerzeniem takim jak np. JPEG, DWG, DWF, TIFF, PDF, BMP i wiele innych. Zeskanowane prace zapisujemy na dowolnych nośnikach cyfrowych lub wysyłamy pod wskazany adres e-mail.

SKANY A4 I A3 W CZERNI I KOLORZE

   W przypadku mniejszych formatów , od A9 do A3, wykonujemy je wysokiej klasy skanerach KONICA-MINOLTA. Daje nam to możliwość zeskanowania do 80 stron na minutę i zapisania ich w pliki typu JPEG, TIFF, DWF, BMP, PDF lub wielostronicowy PDF i wiele innych w rozdzielczości maksymalnie 600dpi. Tak jak w przypadku skanów wielkoformatowych materiał cyfrowy możemy poprawić pod kątem jakości i zapisać na dowolny nośnik lub wysłać za pomocą poczty elektronicznej. Pojedyncze skany w PDF możemy połączyć dla Państwa w jeden dokument.
mbit słupsk