Oprawy
Skan AMT

KANAŁOWA TWARDA

Rodzaj sztywnej oprawy zaciskowej o twardych okładkach i matalowym grzbiecie, całość o fakturze tkaniny. Stosowana do opraw prac magisterskich, dyplomowych, licencjackich oraz inżynierskich. Nadaje się również do oprawiania ważnych dokumentów takich jak akty prawne, umowy itp. Oferujemy pełną gamę okładek introligatorskich o fakturze tkaniny w różnych kolorach. Oprawa umożliwia rozpięcie i wymianę poszczególnych kartek.
Skan AMT

KANAŁOWA MIĘKKA

Rodzaj oprawy zaciskowej z metalowym grzbietem, przezroczystym wierzchem i kartonowym tyłem, grzbiet i tył o fakturze tkaniny. Stosowana do eleganckiego oprawiania wszelkiego rodzaju dokumentów takich jak np: projekty, umowy, oferty, dokumentacje techniczne, prace dyplomowe i wiele innych. Oprawa umożliwia rozpięcie i wymianę poszczególnych kartek. Dostępna w kolorze zielonym i granatowym.
Skan AMT

BINDOWANIE - OPRAWA PLASTIKOWA

Rodzaj oprawy miękkiej z plastikowym grzbietem grzebieniowym, przezroczystym wierzchem i kartonowym tyłem. System ten jest wygodny i umożliwia wielokrotne otwieranie oprawy i wymianę kartek. Oprawiony dokument można swobodnie otworzyć na stole. Rodzaj oprawy znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Dostępny w kolorach: czarny, biały, zielony, granatowy, czerwony, żółty.
Skan AMT

BINDOWANIE - OPRAWA DRUTOWA

Rodzaj oprawy miękkiej z drutowym grzbietem, przezroczystym wierzchem i kartonowym tyłem. Doskonała do wszelkiego rodzaju prezentacji, menu, kalendarzy, notesów, notatników jak również do oprawy ofert, umów, dokumentacji technicznej. Umożliwia obracanie oprawionych kartek o 360 stopni. Dostępna w różnych kolorach.
Skan AMT

LISTWOWA WSUWANA

Rodzaj oprawy miękkiej z plastikowym grzbietem, przezroczystym wierzchem i kartonowym tyłem. Stosowana do oprawiania wszelkiego rodzaju dokumentów takich jak np: projekty, umowy, oferty, dokumentacje techniczne, menu, prace dyplomowe i wiele innych. Oprawa umożliwia swobodne otwarcie i wymianę poszczególnych kartek. Tak oprawione dokumenty wyglądają estetycznie i profesjonalnie.
Skan AMT

LISTWOWA ZATRZASKOWA

Rodzaj oprawy miękkiej z plastikowym grzbietem zatrzaskowym, przezroczystym wierzchem i kartonowym tyłem. Stosowana głównie do oprawiania wszelkiego rodzaju dokumentacji technicznej, projektów i wiele innych. Oprawa umożliwia swobodne otwarcie i wymianę poszczególnych kartek.
mbit słupsk