Druk - ksero

Druk/Ksero A4-A3 - Kolorowe

   Aby zapewnić Państwu wykonywanie najwyższej jakości wydruki i ksero w kolorze w formatach A4 i A3 używamy laserową kopiarkę firmy KONICA MINOLTA C 451. Urządzenie zapewnia nam najwyższą jakość kopii nieodbiegających od oryginału oraz wydruków w wysokiej rozdzielczości z obsługą bardzo cienkiej linii z zachowaniem żywej kolorystyki. Łącząc najnowocześniejsze technologie, takie jak tryb tandemowy, tworzenie obrazu z wykorzystaniem podwójnej wiązki lasera i indukcyjne utrwalanie termiczne, bizhub C451 gwarantuje najwyższą precyzję i imponujący zakres możliwych do zastosowania materiałów. Najwyższą jakość wydruku i kopii zapewnia wykorzystanie tonera polimeryzowanego nowej generacji Konica Minolta Simitri HD.
Skan AMT    Kopie jak i wydruki możemy dla Państwa wykonać na papierze o gramaturze od 80 do 300 g/m, papierach wizytówkowych, specjalnych oraz foli do rzutników i papierach samoprzylepnych.

Druk/Ksero A4-A3 - Czarno-białe

   Wydruki i kopie monochromatyczne (czarno-białe) wykonujemy na cyfrowych maszynach KONICA MINOLTA 600 i 500. Kopiarki pozwalają nam na wydruki i kopie w najwyższej jakości z zachowaniem głębi czerni i obsługą cienkich linii. Kopiowanie dokumentów to już nie tylko odwzorowanie oryginałów. Programy kopiowania pozwalają równocześnie przystosować dokumenty tak by spełniały wymogi użytkowników. Przesunięcie obrazu, tworzenie broszury, rozdzielne kopiowanie, łączenie oryginałów, kopiowanie wielu stron na jedną i wiele innych funkcji pozwalają dowolnie modyfikować kopiowane dokumenty. Najwyższą jakość wydruku i kopii zapewnia wykorzystanie tonera polimeryzowanego nowej generacji Konica Minolta Simitri.
   Kopie jak i wydruki możemy dla Państwa wykonać na papierze o gramaturze od 80 do 300 g/m, papierach wizytówkowych, specjalnych oraz foli do rzutników i papierach samoprzylepnych.
mbit słupsk